Výpis nemovitostí

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.203 m2 – Ořechov

Bydlení

1203 m2

Brno-venkov

Prodej

7 490 000 Kč

Popis nemovitosti

Toužíte po vlastním domově, který bude odrazem vašich snů? Máme pro vás ideální příležitost! Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek na ulici Divadelní, situovaný v poklidné a slunné části obce. Jeho nezměrný potenciál spočívá v jeho polohové strategii a blízkosti k důležitým místům.

S celkovou rozlohou 1.203 m2 poskytuje tato parcela dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů. Uliční šířka pozemku dosahuje 13 m, zatímco v zadní části pozemku čítá 22 m. To otevírá široké možnosti pro návrh a uskutečnění vašeho rodinného domu snů.

Představte si výhodu žít v klidné čtvrti, kde je zajištěn váš soukromý azyl, zároveň však budete mít veškerou potřebnou infrastrukturu na dosah ruky. Sportovní nadšenci ocení blízkost sportovišť, kde mohou vyžít svou energii, a pro ty, kdo hledají odpočinek, jsou k dispozici relaxační zóny. Pro rodiny s dětmi je v těsné blízkosti škola, což usnadní každodenní logistiku.

Další výhodou tohoto pozemku je jeho napojení na inženýrské sítě. Inženýrské sítě jsou dovedeny až na hranici pozemku, což usnadňuje a zrychluje celý stavební proces. Parcela číslo 237/1 je připravena pro výstavbu rodinného domu.

Ořechov u Brna je malebná obec nedaleko města Brna. Obklopená krásnou přírodou nabízí klidný životní styl s blízkostí městských výhod. S přátelskou komunitou a dostupnou infrastrukturou je ideálním místem pro odpočinek a pohodový život. Provize není zahrnuta v kupní ceně. Doporučuji.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

7 490 000 Kč

Plocha pozemku

1203 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Divadelní, Ořechov

Stav

Aktuální

Kontakt