Výpis nemovitostí

Prodej pozemky pro bydlení, 1 834 m2 – Železné

Bydlení

1834 m2

Brno-venkov

Prodej

6 500 000 Kč

Popis nemovitosti

Dobrý den, nabízím Vám k prodeji krásný pozemek obdelníkového tvaru, který se nachází v obci Železné ( jen 2 km od Tišnova). Tento stavební pozemek má ideální parametry, posuďte sami:

uliční šíře – 22 m
šíře vzadu – 28 m
délka – 73 m
celková plocha – 1 834 m2

Pozemek se nachází v plochách BI – bydlení individuální v rodinných domech – městského a příměstského typu. Na ploše lze stavět samostatný rodinný dům s jedním podlažím + obytným podkrovím. Vzhledem k luxusní šíří pozemku se při vaši výstavbě nemusíte příliš omezovat. Pozemek je zasíťovaný – je zřízena přípojka vody, kanalizace a elektřiny.

Pozemek se nachází v nové a moderní čtvrti obce. Velkou předností je, že na konci Vašeho budoucího pozemku již začíná les. Váš výhled z budoucího domu a zahrady bude do stoprocentní zeleně a přírody.

Obec Železné:
vzhledem k blízkému spojení obce s městem Tišnov a vzdálenosti do Brna ( 20 km – severní část města) , láká obec na pohodové a klidné bydlení. V obci se nachází potraviny, mateřská škola a pravidelně se zde konají kulturní akce. Obec je obklopena krásnou přírodou, lesy, kopci a nabízí tak spoustu příležitostí pro milovníky turistiky.

Na prodej je parcela č. 522/47, po dohodě je možné koupit i vedlejší parcelu č. 522/48, která má podobné parametry a celkovou velikost 1 709 m2.

V ceně není uvedena provize

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

6 500 000 Kč

Plocha pozemku

1834 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Železné

Stav

Aktuální

Kontakt