Výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu 121 m2 – Brno – Žabovřesky

3 pokoje

121 m2

Brno-město

Prodej

9 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi rodinný domek v jedné z nejlukrativnějších lokalit Brna – v Žabovřeskách.
Zděný rodinný dům projektovaný v roce 1937 je součástí zástavby dvojdomků situovaných v klidné, slepé ulici Sovova.

Celý pozemek má výměru 285 m2 a je oplocený. Za vstupní brankou z ulice se nachází předzahrádka, kterou je možné v budoucnu upravit a využít například jako parkovací místa. Do zadní části zahrady a také do domu je přístup přes chodník vedoucí podél pravé části pozemku.

Podlahová plocha pouze obytné části domu – dvou nadzemních podlaží – činí přibližně 83 m2. Kromě toho má dům další dvě podlaží – sklepní prostory a půdní prostor. Z druhého nadzemního podlaží je schody zabezpečen přístup do půdního prostoru. Celý dům je podsklepen. Celkové dispoziční řešení domu je k dispozici k náhledu v obrázcích.

Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizaci a elektřinu. Přípojka plynu je na hranici pozemku. Dům bylo možné vytápět dvěma způsoby – plynovým kotlem nebo také kotlem na tuhá paliva.

Díky množství zeleně a parků na okolí, dostupné občanské vybavenosti a dobré dostupnosti do centra města patří Žabovřesky právem k jedné z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení. Zastávka trolejbusu se nachází přibližně 250 m od domu. V dochozí vzdálenosti jsou také k dispozici potraviny, restaurace, mateřská a základní škola, lékař a mnoho dalšího.

Zástavba obdobných rodinných domů na ulici Sovova prochází v průběhu času rozsáhlou rekonstrukcí nebo i dostavbou. Byly zde vybudovány například garáže ve sklepních prostorách s vjezdem z ulice, případně dostavěné podkroví pro další obytné místnosti. Díky svému dispozičnímu řešení nabízí dům novému majiteli mnoho možností přizpůsobit si ho rekonstrukcí vlastní představě pro bydlení, či podnikání.

Dům je k dispozici ihned.
Srdečně Vás zveme na osobní prohlídky.

Specifikace nemovitosti

Cena

9 990 000 Kč

Užitná plocha

121 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Sovova, Brno

Počet pokojů

3 pokoje

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Půdorys

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz