Výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku, 1.951 m2 – Velké Karlovice

Bydlení

1951 m2

Vsetín

Prodej

5 853 000 Kč

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám exkluzivně nabídnout ke koupi pozemek určený pro výstavbu rodinného domu ve velice lukrativní lokalitě – v obci Velké Karlovice.

Nabízený pozemek je situovaný na slunečném jižním svahu, kde o sluníčko není nouze v průběhu celého dne v každém ročním období. Jeho celková výměra činí 1.951 m2. Je obdélníkového tvaru se šíří přibližně 22 – 25 m a délkou přibližně 80 m. Pozemek je mírně svažitý a jeho vrchní část nabízí krásný výhled na obec a okolní lesy.

V jeho těsné blízkosti se nachází zástavba rodinných domů, menších bytových domů, malá zahrádkářská oblast a mateřská škola. Jedná se o krajní a klidnou zástavbu, mimo hlavní silnici.

Dle územního plánu spadá pozemek do ploch smíšených obytných vesnických. Hlavním využitím je bydlení v rodinných domech v kombinaci s výrobními a nevýrobními službami.
Dle schválené územní studie pro danou oblast je možná výstavba jednoho samostatně stojícího domu s jedním podzemním, jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Zastavěná plocha domem je stanovena do 200 m2. Celková zastavěnost pozemku je do 60 %.

Na sousedícím pozemku již byla zahájena výstavba rodinného domu ve stylu valašské roubenky.
Velkou výhodou je, že přímo k pozemku budou přivedeny všechny sítě – obecní vodovod, kanalizace a elektřina.

Obec Velké Karlovice je prestižní, typicky valašskou vesnicí situovanou v údolí pohoří Beskyd a Javorníků. Svou rozlohou patří mezi největší obce v České republice. Díky kouzlu okolní přírody je celoročním lákadlem pro množství návštěvníků, o čemž svědčí i velký počet hotelů, apartmánů a wellness resortů. Je zde k dispozici rovněž veškerá občanská vybavenost – mateřská a základní škola, potraviny, restaurace, pošta, čerpací stanice, autobusová zastávka nebo také vlaková stanice.

Na popularitě získávají Velké Karlovice zejména v posledních letech, kdy si je pro svoje bydlení nebo rekreaci volí řada známých osobností.

O ceně je možné jednat.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

5 853 000 Kč

Plocha pozemku

1951 m2

Kraj

Zlínský kraj

Okres

Vsetín

Lokalita

Velké Karlovice

Stav

Aktuální

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz