Najdete nás na

facebooku

Výpis nemovitostí

Pronájem kanceláře, 107 m2 – Brno – Trnitá

Kanceláře

107 m2

Brno-město

Pronájem

26 900 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu lukrativní kancelářské prostory o výměře 107 m2 situované ve 4. patře moderní nízkoenergetické polyfunkční budovy na ulici Křenová. Přístup do kanceláří je bezbariérový.

Celá budova je laděna do industriálního stylu. V nabízených prostorách nechybí odhalené betonové panely, sádrokartonové podhledy či výrazné designové okenní rámy – hliníkové okna s izolačním trojsklem.

Přístup do tří neprůchozích kanceláří je přes vstupní prostor vybavený kuchyňkou. Kanceláře mají vlastní sociální zázemí (2x). K dispozici jsou také dvě terasy. Prostory se nabízí jako nezařízené. Největší kancelář je vybavena klimatizační jednotkou. Případná interiérová úprava je možná po domluvě s majitelem. Dispoziční řešení prostoru naleznete v půdorysu v obrázcích.

Nájem činí 26.900 Kč měsíčně + služby 3.000 Kč měsíčně (ceny jsou bez DPH). Ostatní provozní náklady jsou minimální a platí se dle reálné spotřeby nájemníka měsíc zpětně – elektřina (led osvětlení), voda, ohřev vody a vytápění (tepelné čerpadlo).
Vratná kauce je v hodnotě dvou měsíčních plateb.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Ve dvoře je možný pronájem krytého parkovacího místa za 1.500 Kč měsíčně.

Ulice Křenová je velice frekventovaná tepna Brna. Budova je situovaná hned vedle tramvajové zastávky Masná, tj. pouze tři zastávky od Hlavního nádraží. V okolí sídlí spousta firem, prodejen, restaurací či kaváren. V budově sídlí množství zajímavých firem a je natolik výrazná, že Vašeho nového kancelářského zázemí si všimne určitě každý.

Prostory jsou k dispozici ihned, resp. po domluvě.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

26 900 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

+ 3.000 Kč služby, + vlastní spotřeba energií, + provize RK

Podlaží

4

Užitná plocha

107 m2

Podlaží

4

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-město

Lokalita

Křenová, Brno

Parkovací stání

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt