Výpis nemovitostí

Pronájem obchodních prostorů, 134 m2 – Blučina

Sklady

134 m2

Brno-venkov

Pronájem

20 100 Kč za měsíc

Popis nemovitosti

Je nám potěšením Vám nabídnout k pronájmu obchodní neboli kancelářské prostory s vlastní terasou situované ve víceúčelovém areálu v obci Blučina.

Celková výměra nabízených prostor je 134 m2. Výměra je uvedena bez schodiště, chodby a terasy. Jsou situované v prvním patře (druhém nadzemním podlaží) budovy s přímým a vlastním vstupem z ulice, resp. z parkoviště. Prostory disponují vlastní obrovskou terasou s výhledem na areál a také směrem na Brno.

K prostorům vede široké schodiště. Z centrální chodby je přístup do několika samostatných a neprůchozích místností včetně terasy. Je zde také vlastní kuchyňka a sociální zázemí. Dispoziční řešení je k náhledu v půdorysu v obrázcích.

Prostory mohou být využity jako obchodní prostory, kanceláře či showroom. Případné drobné úpravy jsou možné po předchozí domluvě s majitelem. Prostory se nabízí jako nezařízené a budou vyklizeny.

Parkování pro nájemníky nebo zákazníky je možné přímo v areálu zdarma. Internetová přípojka je samozřejmostí.

Nájem včetně plateb za vodu, elektřinu a topení činí 20.100 Kč (150 Kč / m2 /měsíc).
Vratná kauce je ve výši jedné měsíční platby.
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH.

Další z mnoha výhod komplexu je jeho strategická poloha a výborná dostupnost do Brna (20 min. autem) a okolních regionů. Blízkost nájezdu na dálnici D2 je také jedním z důvodů, proč je obec Blučina stále více vyhledávaným zázemím pro různé firmy. Přímo před vstupem do budovy se nachází i zastávka MHD. Areál je vybaven vrátnicí s nepřetržitou ostrahou a pro nájemníky je zpřístupněný 24/7. Celkově se jedná o rozsáhlý komplex, s množstvím firem a podnikatelů, situovaný v krásném prostředí s výhledem na Brno.

Prostory jsou k dispozici ihned.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Specifikace nemovitosti

Cena

20 100 Kč za měsíc

Poznámka k ceně

- cena je včetně záloh za energie, + provize RK

Podlaží

2

Užitná plocha

134 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Blučina

Parkovací stání

PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz