Developerská činnost

Máme vlastní klientské centrum, určené developerům a jejich projektům. Co v něm umíme?

Přizpůsobení projektu poptávce

Doporučit a optimalizovat výslednou podobu projektu, abyste dosáhli těch nejlepších prodejních výsledků. Na základě dlouhodobého sběru dat, analýzy aktuální poptávky i předpovědi chování potenciálních kupců do budoucna totiž navrhneme nejefektivnější velikosti a dispozice bytů, domů nebo pozemků na Vámi plánovaném projektu. Nestane se tak, abyste například stavěli byty o velikostech, o které není zájem. Naopak společně dosáhneme maximálních možných prodejních cen a znásobíme tak Váš zisk

Nastavení výhodného financování

Nastavit pro Vaše klienty nejvhodnější způsob financování nákupu jejich nových nemovitostí. Nicméně stále výhodných především pro Vás – aby se Vaše finance co nejdříve vrátily a mohli jste je tak například investovat jinde.

Vytvoření marketingového plán

Vaše nemovitosti prodávat tak, že první zájemci od Vás nakoupí ještě dříve, než na staveništi kopnete poprvé do země. A to díky na míru připravenému marketingovému plánu celého Vašeho projektu.

Ve zkratce to znamená, že Vaše nemovitost bude mít své vlastní webové stránky, nafotíme ji s profesionálním fotografem, vytvoříme video prohlídku se záběry z dronu i z kamery s gyroskopem, zpropagujeme ji na všech pro potenciálního kupce relevantních místech a samotný prodej zajistíme s našimi odborníky – mistry v oboru, mluvíme-li o obchodních dovednostech.

Zařídíme veškerou dokumentaci

Vyjednat pro Vás ty nejvýhodnější možné podmínky, avšak stále se zřetelem na spokojenost Vašich zákazníků. S nimi také uzavřeme veškeré nutné smlouvy, které sami po Vašem odsouhlasení připravíme. Stejně tak vyřešíme všechny jejich případné připomínky, zajistíme kalkulaci nadstandardních úprav a změn, uzavřeme na ně objednávky a předáme je stavbě.

Najdeme nejlepšího dodavatele

Zorganizovat výběrové řízení na dodavatele stavby i jejích částí a vysoutěžit nejvýhodnější možnou nabídku na jejich realizaci.

Zbavíme vás papírování

Prodat i již hotové nemovitosti a místo Vás obstarat veškeré papírování i přepisy energií.

Zpropagujeme váš projekt

Jako bonus nad rámec všeho pak pro Váš projekt připravit takové PR, že až budete stavět příště, zájemcům nebudete stíhat odpovídat.

My pro vás zajistíme:

Prodej za nejvyšší možnou cenu

 • optimalizace výsledné podoby projektu (= vyšší zisk pro vás)
 • profesionální fotografie, video prohlídka, záběry z dronu
 • staging
 • web, reklama, marketing, PR články, inzerce
 • špičkové prodejní dovednosti našich obchodníků

Finanční zajištění

 • nastavení financování pro klienty (= rychlejší návratnost peněz)
 • vyjednávání nejlepších podmínek s dodavateli prací
 • kalkulace klientských změn a nadstandardů na stavbě

Prodej za nejvyšší možnou cenu

 • sepsání a uzavření všech smluv s klienty
 • vyřešení připomínek klientů
 • předání nemovitostí
 • kompletní zajištění přepisů
 • jako bonus nad rámec: dobré jméno projektu

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Vinohrady 793/43
639 00 Brno

Mgr. Pavlína Hrubá Teichmannová
Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304