Mgr. Michaela Jakeš Bočová

+420 773 742 331 bocova@pegasreal.cz

„Všechno, co se dá spravit penězi, je laciné.„ Nemohu jinak, než s E. M. Remarquem souhlasit. V mém nejvyšším zájmu je Vaše spokojenost a ta se za peníze rozhodně koupit nedá. Věřím, že tento úspěch je možné dosáhnout výhradně transparentním jednáním, spolehlivostí, znalostí trhu, profesionálním, ale zároveň osobním přístupem s důrazem na detail a Vaše individuální potřeby a preference. Spokojený obchodní partner nebo klient může být výhradně výsledkem tvrdé a poctivé práce realitního makléře, který překročí jeho očekávání.

“Anything you can settle with money is cheap.” I couldn’t agree with E. M. Remarque more. Your satisfaction is my highest priority and that one is definitely not for sale. I believe that this success goes hand in hand with sincerity and integrity, reliability, market knowledge, professional and moreover personal approach with the emphasis on the detail as well as your individual needs and preferences. Satisfied business partner or customer is achievable only by the hard work of the real estate agent who is able to go beyond their expectations.

avatar | pegas real brno

Karel Votava

Po návratu na Moravu z tříletého pobytu ve Velké Británii jsme hledali ideální bydlení v něčem výjimečném a lukrativním. Nemohli jsme zvolit lepší realitní kancelář. Oceňuji stoprocentní přístup a ochotu a především profesionalitu s jakou se nás ujala makléřka Michela Bočová. Jsem rád, že jsme mohli spolupracovat především s ní a nezbývá než beze zbytku souhlasit s popisem u jejího profilu na stránkách kanceláře.. Ještě jednou děkujeme.

avatar | pegas real brno

Josef Zouhar

Chtěl bych touto cestou poděkovat p. Bočové za perfektní a profesionální přístup v řešení naší realitní záležitosti. Byl jsem s jejím jednáním nadmíru spokojen. Má široký rozhled do všech oblastí a dokáže zákazníkovi poradit a vše související zařídit. Společnosti PEGAS REAL dělá p. Bočová velice dobré jméno. Jen moje doporučení pro ostatní klienty. 

avatar | pegas real brno

Michal Kořínek

S Pegas Real úžasná spolupráce, zejména s paní Bočovou. Pomáhala nám zrealizovat prodej bytu a vše bylo rychle a kvalitně vyřízeno. Vše, na čem jsme se dohodly platilo a bylo pro to uděláno maximum. Ještě jednou velké díky. 

avatar | pegas real brno

Zdeněk Král

S paní Bočovou byla radost spolupracovat! Pomáhala nám zrealizovat prodej bytu. Vše proběhlo tak rychle, že jsem tomu ani sám nevěřil. Slovo problém jsem ani jednou neslyšel a to ho slýchávám ve své práci několikrát denně. Preciznost, srozumitelnost a pracovitost. Tak bych ve stručnosti popsal práci Pegas Real.

avatar | pegas real brno

Tomáš Knápek

Vzhledem k tomu, že trávím polovinu svého pracovního času na cestách v zahraničí, jsem hledal takovou realitní kancelář, která by se o spoustu věcí postarala za dobu mé nepřítomnosti. Měl jsem neskutečné štěstí, že jsem narazil při koupi a pronájmu bytu na Pegas Real a zvláště na Mgr. Michaelu Bočovou. Michaela je profesionál s velmi pozitivním přístupem ke klientovi, vše bylo vždy v pořádku nachystané, ověřené, podepsané…za mě jednička s hvězdičkou! 

avatar | pegas real brno

Petr Nosek

Každou společnost utvářejí především lidé v ní. Proto osobně doporučuji Mgr. Michaelu Bočovou jako člověka a profesionála na svém místě. K dnešnímu dni jsem ji doporučil už dvěma pro mě důležitým klientům. Oba klienti si spolupráci pochvalují. Michaela má velmi příjemné vystupování, klienti se s ní cítí dobře a vnímají vstřícnost a proklientský přístup. Kdyby se všichni úředníci na úřadech chovali jenom z poloviny tak, jako Michaela, tak se těšíme na návštěvu každého úřadu! Za mě velký respekt. 

avatar | pegas real brno

Tereza Kramolišová

Mám zkušenost s více realitními kancelářemi a makléři a nikde jinde se mi nedostalo tak ochotného přístupu a vstřícnosti než v Pegas Real. Máme malé děti a plánování prohlídek tak nebylo z naší strany úplně jednoduché, ale vždy na to byl brán ohled a domluva byla perfektní. Konkrétně mohu jen doporučit Mgr. Michaelu Bočovou, díky které jsme s prodejem nemovitosti neměli žádné starosti. Se vším nám ochotně pomohla, vše zařídila a jestli se v budoucnu budeme na někoho obracet ohledně nemovitostí, tak určitě právě na slečnu Bočovou. 

avatar | pegas real brno

Petra Galušková

S realitní kanceláří PEGAS REAL a především pak s paní Mgr. Bočovou jsme byli při prodeji nemovitosti nadmíru spokojení, můžeme jedině doporučit. Paní Mgr. Bočová byla po celou dobu prodeje  velmi milá, profesionální a vstřícná, na veškeré dotazy vždy pohotově, profesionálně a věcně reagovala. Co s ní bylo ujednáno, vždy nadstandardně splnila. 

avatar | pegas real brno

Tomáš Matulka

Chci poděkovat realitní kanceláři PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. a hlavně paní magistře Michaele Bočové za její nadstandardní přístup při prodeji bytu a profesionální služby. Mohu jen doporučit.

avatar | pegas real brno

Vojtěch Vašíček

S realitní kanceláří PEGAS REAL a především pak s paní Bočovou jsme byli při koupi nemovitosti nadmíru spokojení, můžeme tak jedině doporučit. Paní Bočová byla po celou dobu velmi milá, profesionální a vstřícná, na veškeré dotazy vždy pohotově a věcně reagovala. Naprosto perfektně pak zvládala zprostředkování komunikace mezi námi a prodávajícími, stejně jako nám pomohla shromáždit všechny potřebné informace o kupované nemovitosti pro banku. 

avatar | pegas real brno

Petr Nosek

Již nějakou dobu hledám nemovitost, procházím nabídky Brno a okolí. Když nemovitost vypadá opravdu dobře, má vizualizace, je hezky zdokumentovaná, či je vizuálně na slušné úrovni, tak až podezřele často ji má v portfoliu PEGAS REAL. Nevím jak to dělají, ale líbí se mi to! Navíc jsem zvyklý na velmi příjemnou a vysokou úroveň komunikace, což jsem zažil s každým kontaktem. Už jsem několikrát hovořil se slečnou Bočovou a mohu na ni dát také osobní doporučení. Příjemná komunikace na úrovni. Zatím jsem nenarazil na nic, co bych jako zájemce o nemovitost mohl vytknout.

avatar | pegas real brno

Karel Pokluda 

S přístupem paní Magistry Bočové jsem byl zcela spokojen, ba přímo nadšen jejím pozitivním přístupem, ochotou a nasazením. Veškeré informace jsem dostával včas a v patřičném předstihu. Inzerce byla zpracována velmi hezky, poutavé video je rovněž prima. Příjemně jsem byl rovněž překvapen nejen celkovým servisem, ale i těmi pomyslnými třešničkami na dortu ve formě  zajištění odhlášení energií, apod. Když to přeženu, pak jediné, co bych mohl vytknout je to, že to trvalo příliš krátce. S poděkováním a přáním pěkného dne, Karel Pokluda 

avatar | pegas real brno

Jana Rybová

Dobrý den, chtěla bych tímto velmi poděkovat paní magistře Michaele Bočové za její profesionální, ale také lidský přístup k řešení prodeje našeho bytu v Hodoníně. Vřele ji všem doporučuji. Díky jejímu přístupu, kdy to, co slíbila, skutečně splnila, a kdy byla ochotná kdykoliv reagovat na naše dotazy, jsem k ní získala velkou důvěru. A to pro nás v dnešním světě – a při prodeji nemovitosti obzvlášť – znamenalo opravdu hodně. Díky ní jsme s prodejem neměli téměř žádné starostí. Mgr. Michaelu Bočovou mi doporučila kolegyně, která s ní měla také jen ty nejlepší zkušenosti. Velký dík, paní Bočová, a ať se Vám daří! Příště víme, kam se s jistotou obrátit. 

avatar | pegas real brno

Eva Kubíková

Se službami slečny Bočové jsem byla velmi spokojená. Její přístup byl profesionální a zároveň velmi lidský. Snažila se vše dotáhnout do konce –  i po prodeji nemovitosti ještě pomáhala vyřizovat související služby s dodavateli energií. Obraz firmy vždy vytvářejí lidé. Díky velmi dobrým zkušenostem se službami slečny Bočové budu realitní společnost PEGAS REAL ráda doporučovat všem svým známým.

avatar | pegas real brno

Václav Pokorný

Tahle recenze směřuje k paní Bočové a paní Teichmannové. 

Po předchozí zkušenosti s jinou realitní kanceláří, jsme měli vetší obavy jakým způsobem bude prodej našeho bytu probíhat. Obavy se brzy vytratily, komunikace byla naprosto super, vždy jsem věděl, v jaké fázi se prodej nachází a cítil jsem, že je byt v dobrých rukou, což se nakonec na 100% potvrdilo. Je radost řešit věci s lidmi, kteří jsou ochotni pomoci, výborně komunikují a v jejich profesi se dobře orientují. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v práci i osobním životě!

avatar | pegas real brno

Veronika Konečná

RK Pegas Real můžu jen doporučit, konkrétně děkujeme paní Bočové za její osobní přístup a jednání, ať už to byla koupě našeho domu a dále i prodej dvou bytů. Korektní a profesionální jednání je samozřejmostí. 

avatar | pegas real brno

Josef Černohous

Spolupráce s Michaelou Bočovou byla naprosto bezproblémová. Vše proběhlo dle domluvy – prohlídka, smlouva o podnájmu, její komunikace jako prostředníka s majitelem a mnou. Mohu jen doporučit! 

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Vinohrady 793/43
639 00 Brno

Mgr. Pavlína Hrubá Teichmannová
Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304