Najdete nás na

facebooku

Jan Moudrý

+420 724 083 925 moudry@pegasreal.cz

Od roku 2008 pracuji na obchodních pozicích, kde pro mě vždy bylo cílem získat spokojeného klienta, který mi důvěřuje a vždy mě rád uvidí, třeba jen tak. Po těch letech práce v obchodní sféře jsem si vytvořil velmi dobrý smysl naslouchání a empatie. Od mých prvních pracovních zkušeností mě vždy lákala a fascinovala práce v realitním prostředí. Je tedy hezké, že plněním vašich snů, mohu plnit zároveň ten svůj. Ať už prodáváte nebo kupujete nemovitost, jsem Vám plně k dispozici a můžete si být jisti, že vždy udělám maximum pro to, abyste byli spokojeni.

avatar | pegas real brno

Michaela Hübnerová

Spolupráce s panem Moudrým byla výborná. Se vším poradil a moc pomohl. Dokázal pochopit naše potřeby, zajistil kompletní servis, má příjemné a korektní jednání, vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Moc děkujeme! Můžeme jen doporučit! 

avatar | pegas real brno

Lubomír Fajk

Se službami realitního makléře pana Moudrého jsem byl velmi spokojen. Profesionální přístup, skvělá komunikace a informovanost o průběhu a stavu jednání. Vřele doporučuji jeho služby všem svým známým.

avatar | pegas real brno

Aleš Kratochvíl

Oceňuji naprostou profesionalitu a velmi vstřícný a ochotný přístup, perfektní spolupráce v celém procesu od nákupu až po následný pronájem nemovitosti. Rozhodně mohu doporučit a těším se na spolupráci v budoucnu.

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304