Najdete nás na

facebooku

Prodej či nákup nemovitosti je jeden z největších a nejdůležitějších obchodů a rozhodnutí našich životů. V obchodní sféře se pohybuji od roku 2006 a klíčem veškerého mého obchodního úspěchu vždy byla spolehlivost, férové jednání, vzájemná důvěra a naladění na stejnou notu s klientem. Proto věřím, že i Vám mohu být tím správným partnerem v řešení tohoto životního kroku. Ráda Vám pomohu s vyřešením realitního obchodu a Vy můžete ušetřený čas věnovat tomu, co Vás skutečně naplňuje.

Specializace lokalita:

Brno - město, Brno - venkov

Specializace typ nemovitosti:

Byt, Dům, Pozemek

Jazykové dovednosti:

Čeština

Získej e-book zdarma

Kontaktujte mě


Napsali o makléři:

avatar | pegas real brno

Zuzana Jančíková

Pro svůj první prodej nemovitosti jsem nemohla zvolit lepší realitní kancelář. Pegas Real jsem oslovila na doporučení rodinného známého. Od prvního okamžiku nastala neskutečně skvělá spolupráce s paní magistrou Pavlínou Teichmannovou – ochota, znalosti, lidský přístup, informovanost… Kompletní servis pro zákazníka od začátku až dokonce. Pokud bych v budoucnu řešila další podobnou situaci, tak opravdu vím, na koho se obrátit 😉 Děkuji za perfektní práci, kterou odvádíte a přeji mnoho dalších spokojených klientů 😉 

avatar | pegas real brno

Michal Gróf

Velmi vstřícný a aktivní přístup v jednání je nejpřesnější hodnocení, které z pozice klienta paní Teichmanové mohu vyjádřit a bylo mi opravdu velkou ctí spolupracovat s tak kvalitním profesionálem. 

avatar | pegas real brno

Tomáš Hrubý

Vřele doporučuji. S touto realitní kanceláří jsem nakupoval i prodával a jsem maximálně spokojen. Mám zkušenosti i s jinými RK a přístup Pegas Real je na trhu opravdu jedinečný. Makléři Tomáš Kučera a Pavlína Teichmannová jsou opravdu profesionálové ve svém oboru. 

avatar | pegas real brno

Miroslav Šedivý

100% spokojenost. Maximální vstřícnost a profesionalita, která se hned tak nevidí. Zvláště musím pochválit Mgr. Teichmannovou. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem.

avatar | pegas real brno

Alžběta Němcová

Chtěla bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři za profesionální přístup při zprostředkování koupi a prodeje nemovitostí. Zejména bych chtěla ocenit ochotu paní Mgr. Teichmannové, její jednání bylo vždy rychlé a velmi vstřícné. Určitě doporučím Vaši realitní kancelář svým známým. 

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304