Výpis nemovitostí

Prodej bytu 4+kk, 115 m2 – Říčany

4+kk

115 m2

Brno-venkov

Prodej

11 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Luxusní byt ve Viladomu Slunná v Říčanech u Brna slibuje prestižní bydlení se zahradou jen 15 minut cesty od města Brna. Projekt vzniká na výjimečném místě mezi rodinnými domy a osloví i nejnáročnější klientelu svým konceptem, architekturou a provedením.

Lokalita viladomu na jižním svahu nabízí nádherné výhledy na panorama Říčan a okolí, umístěn v klidné ulici mezi řadovými domky v žádané lokalitě ulice Slunné. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi a zároveň v dosahu města Brna se školami, lékařem a základními službami přímo v obci.

Moderní objekt, inspirovaný prvorepublikovými vilami, navržený Atelierem CL3, kombinuje soukromí rodinného domu s pohodlím bytu. Exkluzivní projekt se třemi dvoupodlažními jednotkami, přičemž každý byt má samostatný vstup z ulice, oplocenou zahradu s terasou na jižní stranu a dvě venkovní parkovací stání před domem.

Koncept výstavby splňuje požadavky klidného, bezpečného a nadstandardního bydlení v jedné z nejatraktivnějších lokalit obce.

Obec Říčany, západně od Brna, je ideální pro milovníky přírody, sportu a rodiny. Děti zde mohou bezpečně běhat, obec leží v zeleni na okraji Českomoravské vysočiny nedaleko Brněnské přehrady. Obchody, restaurace, školy a lékaři jsou dostupní. Nedaleko viladomu se nachází překrásný Říčanský biotop pro vaši letní pohodu.

O bytě:
dostupná jednotka s obchodním označením „C“ má dispozici 4+kk o plochu 115 m2 přináší promyšlený design a velkorysý prostor. Přízemní patro s obývacím pokojem a kuchyní je srdcem domu, propojeno s terasou a zahradou posuvným francouzským oknem. Díky jižní orientaci a svahu zahrady s výhledem na obec a okolí je prostor prostorný a slunný. Patro zajišťuje soukromí s hlavní ložnicí, koupelnou, šatnou a dětskými pokoji. Veškeré prostory jsou dobře osvětleny a disponují dostatkem úložných prostor.

Jednotky jsou vybaveny kvalitními technologiemi a materiály s důrazem na zateplení a energetickou úsporu. Moderní hliníková okna s izolačními trojskly a podlahové teplovodní vytápění zajišťují komfort. Rekuperační jednotka zajistí čistý vzduch a nízké náklady na vytápění. Retence pro vsak a sběr dešťové vody slouží k závlaze zahrady. Příprava pro fotovoltaiku, vlastní klimatizaci a venkovní žaluzie jsou další výhody.

Venkovní prostor je ohraničen plotem, s pohodlným parkováním u vchodu, vybaveným přípravou elektra pro nabíjecí stanici elektromobilu.

Termín kolaudace je plánován na léto 2024

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici

Lokalita

Specifikace nemovitosti

Cena

11 900 000 Kč

Poznámka k ceně

uvedená cena je za kompletní dokončení

Podlaží

1

Plocha bytu

115 m2

Kraj

Jihomoravský kraj

Okres

Brno-venkov

Lokalita

Slunná, Říčany

Zahrada

Parkovací stání

PENB

B - Velmi úsporná

Stav

Aktuální

Půdorys

Kontakt