Najdete nás na

facebooku

„Všechno, co se dá spravit penězi, je laciné.„ Nemohu jinak, než s E. M. Remarquem souhlasit. V mém nejvyšším zájmu je Vaše spokojenost a ta se za peníze rozhodně koupit nedá. Věřím, že tento úspěch je možné dosáhnout výhradně transparentním jednáním, spolehlivostí, znalostí trhu, profesionálním, ale zároveň osobním přístupem s důrazem na detail a Vaše individuální potřeby a preference. Spokojený obchodní partner nebo klient může být výhradně výsledkem tvrdé a poctivé práce realitního makléře, který překročí jeho očekávání.

“Anything you can settle with money is cheap.” I couldn’t agree with E. M. Remarque more. Your satisfaction is my highest priority and that one is definitely not for sale. I believe that this success goes hand in hand with sincerity and integrity, reliability, market knowledge, professional and moreover personal approach with the emphasis on the detail as well as your individual needs and preferences. Satisfied business partner or customer is achievable only by the hard work of the real estate agent who is able to go beyond their expectations.

Specializace lokalita:

Brno, Brno - město

Specializace typ nemovitosti:

Byt, Dům, Pozemek

Typ zakázky:

Pronájem, Prodej

Jazykové dovednosti:

Slovenština, Angličtina, Čeština

Získej e-book zdarma

  Kontaktujte mě


  Napsali o makléři:

  avatar | pegas real brno

  Karel Votava

  Po návratu na Moravu z tříletého pobytu ve Velké Británii jsme hledali ideální bydlení v něčem výjimečném a lukrativním. Nemohli jsme zvolit lepší realitní kancelář. Oceňuji stoprocentní přístup a ochotu a především profesionalitu s jakou se nás ujala makléřka Michela Bočová. Jsem rád, že jsme mohli spolupracovat především s ní a nezbývá než beze zbytku souhlasit s popisem u jejího profilu na stránkách kanceláře.. Ještě jednou děkujeme.

  avatar | pegas real brno

  Josef Černohous

  Spolupráce s Michaelou Bočovou byla naprosto bezproblémová. Vše proběhlo dle domluvy – prohlídka, smlouva o podnájmu, její komunikace jako prostředníka s majitelem a mnou. Mohu jen doporučit! 

  avatar | pegas real brno

  Eva Kubíková

  Se službami slečny Bočové jsem byla velmi spokojená. Její přístup byl profesionální a zároveň velmi lidský. Snažila se vše dotáhnout do konce – i po prodeji nemovitosti ještě pomáhala vyřizovat související služby s dodavateli energií. Obraz firmy vždy vytvářejí lidé. Díky velmi dobrým zkušenostem se službami slečny Bočové budu realitní společnost PEGAS REAL ráda doporučovat všem svým známým. 

  avatar | pegas real brno

  Josef Zouhar

  Chtěl bych touto cestou poděkovat p. Bočové za perfektní a profesionální přístup v řešení naší realitní záležitosti. Byl jsem s jejím jednáním nadmíru spokojen. Má široký rozhled do všech oblastí a dokáže zákazníkovi poradit a vše související zařídit. Společnosti PEGAS REAL dělá p. Bočová velice dobré jméno. Jen moje doporučení pro ostatní klienty. 

  avatar | pegas real brno

  Veronika Konečná

  RK Pegas Real můžu jen doporučit, konkrétně děkujeme paní Bočové za její osobní přístup a jednání, ať už to byla koupě našeho domu a dále i prodej dvou bytů. Korektní a profesionální jednání je samozřejmostí.

  Kontaktujte nás

  Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

  PEGAS REAL &
  DEVELOPMENT, S.R.O.

  realitní a developerské centrum

  Kamenná 13
  639 00 Brno

  Telefon: +420 702 182 482

  E-mail: info@pegasreal.cz

  IČO: 28293304

  DIČ: CZ28293304