Najdete nás na

facebooku

8 tipů, jak rychle prodat a vydělat na nemovitosti


1) Najděte harmonii v ceně nemovitosti

Pokud je cena reality příliš nízká, nevyděláte. Pokud je příliš vysoká, odradí. Zájemců o vaši nemovitost není neomezené množství. Pokud nezaujmete žádného, budete čekat na další. A to může chvíli trvat. Navíc proč by si měl kdokoli koupit váš byt, když o dva vchody vedle je srovnatelný o třetinu levnější?

2) Opravte drobné vady

Neopravené drobnosti typu odřených futer či drobných prasklinek na zdi mohou být klíčovým faktorem při rozhodování zájemců o koupi. Je pro zájemce přitažlivější udržovaná nebo zanedbaná nemovitost?

3) Rozzařte interiér

Vymalujte. Bílá barva je pro tyto účely nejlepší. Prosvětlí temnější kouty a je neutrální. Byty či domy vypadají čistě a prostorněji. Chcete nemovitost ukázat jako světlý a prostorný nebo tmavý a zašlý domov?

4) Odosobněte nemovitost

Ukliďte zubní kartáčky, sprchová mýdla i věci na holení. Naaranžujte ručníky. Odstraňte výstavku robotů a přístrojů z kuchyňské linky, osobní fotky i obrázky na lednici. Má se u vás zájemce cítit jako doma, nebo jako u cizích na návštěvě?

Získejte další tipy

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304