Najdete nás na

facebooku

Důležité je najít něco, co rádi děláte, dělat to co nejlépe a vytrvat. Pak není možné neuspět. Našemu makléři se to podařilo!

Kuba jako makléř začínal poprvé právě ve společnosti PEGAS REAL & DEVELOPMENT a za sebou má již řadu úspěšných obchodů. Ve volném čase rád sportuje a relaxuje s přáteli. Chcete se o Kubovi dozvědět víc? Kuba pro Vás odpovídal na pár otázek.

  • Ahoj Kubo, máš za sebou úspěšný rok na trhu s nemovitostmi, jak bys shrnul toto období do pár vět?

Ahoj i Tobě. Jak již zaznělo v úvodu, začal jsem s touto prací právě v této firmě a předtím jsem nic podobného nedělal, takže to byl takový skok do neznáma. Předtím jsem pracoval více jak 6 let na administrativních pozicích s jednou pauzou, kdy jsem odletěl nabrat zkušenosti do Anglie, kde jsem strávil více jak jeden rok.

  • Proč ses rozhodl pro takovou změnu oboru?

Rozhodnutí pro tento obor bylo velmi jednoduché. Věděl jsem, že chci dělat obchodní činnost a zůstat poctivý. V době, kdy jsem se již aktivně ucházel o pozici realitního makléře v jiných společnostech, jsem se dozvěděl, že společnost Pegas Real hledá schopné makléře. Řekl jsem si, že se budu ucházet i zde. Setkali jsme se s panem Ing. Kučerou, a jelikož si zakládám na upřímnosti, vyložil jsem karty na stůl. Ukázalo se, že jsou naše názory velmi podobné a má idea o tom, jak by měl správný realitní makléř pracovat také. V ten okamžik bylo rozhodnuto. Jako nepolíbený jsem začal nasávat vědomosti a zkušenosti od pana Ing. Kučery, který ve mně velmi rychle probudil obchodního ducha a ukázal mi, jak se dá tato činnost dělat správně a co nejlépe.

  • Co ti práce makléře za tu dobu přinesla?

Naučila mě hodně sebekázně a disciplíny. Pokud něco děláte a chcete to dělat nejlépe jak dokážete, vyžaduje to být na sebe přísný a nepolevit. Člověk se neustále vyvíjí a v této činnosti to platí dvojnásob. Také Vás to naučí, že něco slíbit není jen plané slovo, ale klienti na to spoléhají a nemůžete si dovolit je zklamat. Poznáváte spoustu zajímavých lidí a jejich jedinečné životní příběhy. To je asi jedna z věcí, kterou při práci v kanceláři nezažijete.

  • Čeho si na této práci vážíš nejvíce?

Právě těchto setkání se zajímavými lidmi a také toho, že na sobě můžu neustále pracovat, vyvíjet se a překonávat překážky.

  • Byly i těžké chvíle, kdy si to chtěl vzdát? Jak si nad těmito chvílemi vyhrál?

Vzdát určitě ne. Byl jsem rozhodnutý, že chci být zatraceně dobrý makléř, a to si žádá nevzdávat se. Těžké chvíle bych neřekl, spíše složité případy, kdy bylo potřeba vynaložit velké úsilí, abych klientům dokázal pomoci s jejich situací. S pomocí profesionálů v naší společnosti se mi to podařilo.

  • Jaké cíle máš na další rok své práce?

No přece být lepší než ten rok minulý!

Pokud byste chtěli nastartovat své podnikání stejně úspěšně jako Kuba, zasílejte životopisy s motivačním dopisem na teichmannova@pegasreal.cz. Nejen Kuba, ale celý tým společnosti PEGAS REAL & DEVELOPMENT se na Vás těší.

Získejte další tipy

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304