Najdete nás na

facebooku

Prodej reality v české realitě

Snad každý z vlastníků nemovitosti se při jejím prodeji ocitl v situaci, kdy se v moři konkurence pomalu potápěl v nabízených službách v dané oblasti. Nechat vše ve svých rukou nebo se svěřit odborníkům? Kde najít toho správného prodejce, u kterého vaše nemovitost neskončí v řadě dalších neúspěšně inzerovaných a nakonec zcela zapomenutých? Realita skutečného prodeje je totiž často klamavá a nabízené služby, slibující úspěšnost, jsou mnohdy bezvýsledné.

Svěřit se do rukou profesionálů, kteří mají za sebou řadu zkušeností a úspěšných prodejů je cesta, na kterou by se měl vydat každý, kdo chce svou nemovitost nejen výhodně prodat, ale váží si i svůj ušetřený volný čas a také bezstarostný průběh prodeje.

Vy máte nemovitost na prodej, my vám ji prodáme

„Je to docela jednoduché, vy máte na prodej nemovitost a my jsme tu pro vás, abychom vám ji úspěšně prodali,“ hlásá brněnská realitní kancelář Pegas Real, která má za sebou celou řadu úspěšných prodejů a svou profesionalitou a zejména nadstandardním přístupem ke svým zákazníkům v dané oblasti vyniká z řady své konkurence.

Jaký máme recept na úspěšný prodej v Pegas Real Brno?

„Nezávazné setkání s klientem smícháme s konzultacemi strategie prodeje, přidáme analýzu tržní ceny a vyformujeme tu nejvyšší možnou cenu nemovitosti.“

Hotovo!

Vaše nemovitost je připravena k prodeji a vy svůj volný čas trávíte spokojeně bez starostí. Zkušení odborníci nastaví marketingový plán a zajistí všechny potřebné záležitosti, včetně přípravy poutavé prezentace, zajištění kompletní inzerce a samozřejmě hledání a nalezení kupujícího.

Opravdu víme, jak prodat

Potřeby kupujících jsou často nepředvídatelné a s nimi samozřejmě narůstají jejich nároky a požadavky. Každý chce přece koupit v první řadě to, co osloví nejen rozum, ale zároveň působí esteticky.

V Pegas Real jsou představy a potřeby kupujících samozřejmostí, a proto se před samotnou prezentací reality s vaší nemovitosti pohrají a výsledek rozhodně stojí za to.

Profesionální nafocení interiéru bytu | Pegas Real

Profesionální aranžování nemovitosti provází fotografická dokumentace. Následuje shromáždění, filtrace a prověření zájemců, jejichž výsledkem je realizace skvělých prohlídek, které rozhodně nenechají chladnými potenciálních kupujících ani na chvilku.

A pokud máte obavy, že nábytek, kterým disponuje, není dostatečně atraktivní, realitní kancelář zajistí adekvátní vybavení a ve spolupráci s interiérovými designéry váš byt či dům promění na místo, které se jednoduše odmítnout nedá.

Fotografie jsou skvělé, ale co byste řekli, kdyby vaši nemovitost viděli budoucí kupující ještě před samotnou návštěvou? Natočení video-prohlídky realitní kanceláří Pegas Real Brno je příležitost, jak zvýšit návštěvnost prezentace a samozřejmě s sebou přináší úsporu času.

Papírový strašák

Pegas Real vás osvobodí od strachu ze zbytečného papírování, ať už jste prodávající nebo kupující. O právní dokumentaci se postará renomovaná právní kancelář, samozřejmostí je zajištění převodu nemovitostí na katastru nemovitosti či družstvu a příprava daňového přiznání z nabytí nemovitosti. Zde prostě nudné papírovaní nehrozí.

Tak stále váháte, komu svěřit svou nemovitost do rukou?

Získejte další tipy

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304