Výhody prodeje nemovitosti skrze realitní kancelář

Prodat byt či dům, zasadit strom, koupit si nové auto – to jsou jen některé z věcí, které děláme jednou či dvakrát za život. Stres při prodeji nemovitosti ale nepramení jen z výjimečnosti tohoto úkonu. Vezměme si všechny povinnosti s prodejem realit spjaté: vytvořit bezchybnou prezentaci své nemovitosti na prodej, zařídit veškeré papírování pro katastr nemovitostí a daňová přiznání, obvolávat klienty – a mnohé další. Před plejádou těchto nepříjemných povinností vás mohou zachránit realitní kanceláře. Lidé se jim někdy podvědomě chtějí vyhnout – podívejme se proto explicitně na výhody tohoto řešení.

Klid a maximální zisk

Svěření prodeje domu nebo jiné nemovitosti realitní kanceláři přináší v první řadě rozptýlení vašich starostí. Od začátku spolupráce s realitkou (jako je naše Pegas Real) si můžete být jisti, že problém byl svěřen do rukou expertů. Jejich první úkol je čistě organizační: spočívá v zajištění právní dokumentace (obrazně řečeno za vás oběháme úřady) a ve vypracování marketingového plánu. Cílem však není pouze ulevit zákazníkovi od stresu – pro vaši nemovitost chceme zařídit i nejlepší možnou cenu.

Osvědčených způsobů, jak maximalizovat tržní cenu je několik. Předně vám realitní kancelář nabízí zhotovení propagačních fotografií, správné naaranžování prodávané nemovitosti a vytvoření exkluzivní videoprohlídky. Z vašich beder však sejmeme i další problém – jsme připraveni se za vás proklestit odyseou inzerce. Tím pro vás odpadá povinnost odpovídat na nesouvisející dotazy a čekat na relevantní nabídku. Shrnuto, svěření prodeje nemovitosti realitní kanceláři znamená zvolení si pohody a maximálního zisku.

Získejte další tipy

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Vinohrady 793/43
639 00 Brno

Mgr. Pavlína Hrubá Teichmannová
Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304