Najdete nás na

facebooku

Znáte manažerku obchodního týmu PEGAS REAL?

Pavla se pohybuje v obchodní sféře od roku 2006 a mezi její přednosti patří pracovitost, spolehlivost a samostatnost. Jako odpočinek volí cestování a adrenalinové zážitky. Chcete poznat Pavlu blíže? Právě ona odpovídala na pár otázek.

  • Ahoj Pavli, prozraď, jak ses dozvěděla o možnosti stát se makléřem?

Moje aktuální fungování v kanceláři Pegas Real je vše hříčkou vesmíru aneb ve správný čas na správném místě, se správnými lidmi. Ba ne, věřím, že nic se neděje náhodně. S panem jednatelem Ing. Tomášem Kučerou jsem se seznámila již o mnoho let dříve, než byl můj nástup do firmy, dokonce jsme s pomocí jeho kanceláře kupovala byt v Brně. Od té doby se naše cesty rozešly. Já jsem si řešila svou pracovní kariéru a p. Kučera budoval úspěšnou firmu. Do svého přestupu k Pegas Real jsem působila 10 let v jedné velké korporátní společnosti, kde jsem si prošla obchodními a manažerskými pozicemi a dlouho jsem si nepřipouštěla, že bych z toho světa jistot, vysokých základních platů, mnoha firemních benefitů někdy odešla. Nicméně jak šel čas, tak jsem začala pociťovat, že je potřeba se někam posunout a okusit svět i mimo tuto korporátní bublinu a mikrozeměkouli. A zkusit jaké to je, když mi bývalí kolegové říkali „I za zdmi této firmy je svět a je celkem fajn, moc fajn.„ A právě v tomto období mi život do cesty přihrál opětovné setkání s p. Kučerou. Zjistili jsme, že bychom si vzájemnou spolupráci dokázali představit a po pár namlouvacích kavárenských sezeních jsme se domluvili na spolupráci a ušili mne pozici „na míru“, kde můžu skloubit obchod i manažerské zkušenosti. Já se tak téměř ze dne na den stala součástí malé „rodinné“ firmy a vyměnila prostředí cca 7000 kolegů, vykročila do neznámého oboru, opustila všechny „jistoty“ korporace a vrhla se do džungle nemovitostí. Nastalo naprosto skvělé období a já svého kroku ještě nikdy nelitovala a vím, že litovat nebudu.

  • Měla jsi strach rozjet své vlastní portfolio s nemovitostmi?

Musím říct, že neměla. Jediná otázka, kterou jsem si kladla byla, kolik času člověk bude potřebovat, aby tento business rozběhnul. Vždy si říkám, že pokud je člověk srdcem i hlavou obchodník, pak je jedno jestli prodává tužky nebo auta. Pokud máte rádi lidi, nedělá Vám problém někomu zavolat a s někým úplně cizím se potkat na kávu, dokážete najít společnou řeč a téma k hovoru, tak si dokážete vybudovat portfolio s jakoukoliv komoditou. Ta komodita by Vás ale měla bavit a nadchnout. To se u mne naštěstí podařilo a děkuji za to skvělému vedení p. Kučery, který svou firmou „žije“ a to je vždycky hned znát.

  • Jak vypadá tvůj obvyklý pracovní den?

Můj obvyklý pracovní den je kupodivu každý trochu jiný. V této práci není stereotyp a každý den se mne do cesty přisune nějaká nová zkušenost, informace, a hlavně potkávání se s novými lidmi. Část pracovního dne je samozřejmě nutná kancelářská a administrativní práce a část dne je o setkávání se s lidmi, vytváření nových obchodních partnerství a přátelství.

  • Právě rozšiřuješ tým nových makléřů. Můžeš upřesnit, koho přesně hledáš?

Hledám člověka, který zapadne do stávajícího týmu. Bude tedy podobným nadšencem a bláznem jako jsme my. Hledám člověka pracovitého, zodpovědného, který se nebojí bavit se s lidmi a navazovat nová přátelství a obchodní partnerství, který nerad sedí v koutě a má soutěživého ducha. Člověka, který chce být svým pánem a ví, že to zvládne, že zvládne řídit sám sebe, svůj čas a výsledky. Člověka, který do práce nechodí, protože musí, ale protože chce.

  • Co bys poradila začínajícím makléřům, aby měli co nejúspěšnější začátek své kariéry ve společnost PEGAS REAL & DEVELOPMENT?

Vytrvat a nevzdávat se. Neleknout se prvního neúspěchu. Být v hlavě i srdci přesvědčen, že toto je jeho práce snů a během prvního půl roku věnovat veškeré své myšlenky a energii budování své pozice na realitním trhu. K této otázce se mne hodí citát Henryho Forda, který si i v kanceláři pořád připomínáme a je v něm skrytá velká síla a pravda: „Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

  • A otázka na závěr, co bys vzkázala čtenářům, kteří přemýšlí nad prací makléře ve společnosti PEGAS REAL & DEVELOPMENT?

Zajdeme na kafe? 🙂

Pokud byste se chtěli stát součástí týmu společnosti PEGA REAL a spolupracovat nejen s Pavlou, zasílejte své životopisy s motivačním dopisem na teichmannova@pegasreal.cz

Získejte další tipy

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz související s Vaší nemovitostí nebo doplňující otázky k našim službám? Jednoduše vyplňte následující formulář a rádi Vám vše zodpovíme.

PEGAS REAL &
DEVELOPMENT, S.R.O.

realitní a developerské centrum

Kamenná 13
639 00 Brno

Telefon: +420 702 182 482

E-mail: info@pegasreal.cz

IČO: 28293304

DIČ: CZ28293304